Praca biurowa, Zwrot podatku z zagranicy

Tax-Pol

Wrocław, 50-541, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;

- biegłe posługiwanie się zasobami internetu;

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

- znajomość rynku w obszarze e-commerce

Oferujemy:

- pracę na pełen etat w stabilnej firmie we Wrocławiu;

- całkowitą samodzielność działania;

- niezbędne narzędzia pracy;

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny potwierdzający spełnianie wymagań prosimy kierować wyłącznie drogą elektroniczną. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 o Ochronie Danych Osobowych, DZ. U. Nr 133 poz. 833)."

Oferty prosimy kierować wyłącznie drogą elektroniczną

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta