Praca biurowa z językiem niemieckim

Klient infoPraca.pl

Szczecin, zachodniopomorskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Szczecin

Szukasz pracy? Znasz język niemiecki? Nie zwlekaj i aplikuj do nas już dziś!

Jesteśmy międzynarodową firmą, działającą na rynku globalnym od ponad 13 lat. Poszukujemy osób do pracy w filii w Szczecinie.

Opis stanowiska:
Zapewniamy pracę w następujących obszarach:

  • finanse,
  • księgowość,
  • bankowość,
  • obsługa klienta,
  • logistyka.

Wymagania:
Szukamy Ciebie jeśli:

  • dobrze znasz język niemiecki,
  • komunikujesz się w języku angielskim,
  • jesteś dyspozycyjny aby podjąć pracę na pełen etat,
  • chcesz pracować w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełen etat,
  • miesięczne premie uzależnione od wyników,
  • ubezpieczenie, opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • możliwości rozwoju,
  • uczestnictwo w wielu ciekawych szkoleniach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.