Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednego z największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce, poszukujemy 3 osób do wsparcia w uzupełnianiu bazy danych.

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało czytanie umów, następnie wyszukiwanie w tych umowach istotnych danych i wprowadzenie ich manualnie do Excela/bazy danych.

Oferujemy:
- umowę o dzieło, 1200zł netto/miesiąc
- pracę w biurze Klienta, nowoczesny biurowiec klasy A, na Mokotowie
- możliwość uzyskania zaświadczenia o odbyciu stażu

Wymagania

- znajomość Word, Excel
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (możliwa lekka elastyczność godzinowa)
- rzetelność, dokładność, punktualność, komunikatywność
- znajomość języka angielskiego w stopniu minimalnym

Prezentacja firmy

Spring Software jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
do końca czerwca (możliwe przedłużenie umowy)
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa