Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami zagranicznymi
Wyszukiwanie ofert, negocjacje warunków handlowych, składanie hurtowych zamówień
Wyszukiwanie nowych dostawców
Zarządzanie bazą klientów

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Potrzebne narzędzia pracy
Pracę z klientami zagranicznymi
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Przyjazną atmosferę

Wymagania

Wyższe wykształcenie
Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
Umiejętność pracy z klientem biznesowym
Umiejętność obsługi komunikatora Skype, bardzo dobra organizacja pracy, łatwość w pochłanianiu dużej ilości informacji, obsługa poczty Gmail
Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, wysoka motywacja do pracy
Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, gotowość do wyjazdów służbowych - również za granicę

Prezentacja firmy

Info Gamedia to firma, która specjalizuje się w cyfrowej dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management