Praca biurowa w agencji interaktywnej

Polski Instytut Rolnictwa Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna DF Media (projekty marketingowe i IT) szuka pracownika do swojego biura na ul. Chłodnej w Warszawie.

Opis pracy i zadań:

Praca na pół etatu w elastycznie dostosowanych godzinach. Do zadań będzie należało między innymi:

  • pomoc doraźna przy projektach marketingowych i IT,
  • proste testy działania tworzonych w firmie aplikacji i systemów internetowych,
  • wysyłka korespondencji,
  • prowadzenie prostych research'y i poszukiwanie informacji w sieci,
  • inne prace biurowe.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w biurze z dobrym dojazdem komunikacją miejską,
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb,
  • umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie dostosowane do ewentualnego doświadczenia.

CV prosimy przesyłać poprzez formularz. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od kandydata wymagamy:

  • komunikatywności,
  • sprawnego posługiwania się komputerem, w tym obsługa Microsoft Office, sprawne wyszukiwanie informacji w sieci oraz w social media,
  • statusu studenta,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na wyszukiwanie i czytanie prostych treści w tym języku,
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy (staż, praktyki),
  • mile widziani studenci kierunków ekonomicznych, administracji, zarządzania itp.

Prezentacja firmy

Jako Polski Instytut Rolnictwa jesteśmy jednym z liderów w branży rozwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media