Praca Au pair w USA / Nowy Jork / listopad 2016

Prowork.PL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Amerykańska rodzina z 2 dzieci (4 i 7 lat) zaprosi Au Pair z prawem jazdy od listopada 2016 na rok. Au pair będzie zawozić dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe, pomagać w drobnych pracach domowych. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Nowym Jorku. W pobliżu parki, szkoła językowa, bezpłatny kurs angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA - roczny kontrakt i wiza amerykańska J1.
Ponadto oferty wielu innych rodzin w USA oczekujących na Au pair m.in z Filadelfii, Waszyngtonu, Chicago, Baltimore, Nowego Jorku, San Francisco, Los Angeles.

Wymagania

Komunikatywna znajomość angielskiego
wiek 18-27 lat
prawo jazdy
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
Gotowość do rozpoczęcia pracy od listopada 2016
ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
osoba wyjeżdżająca musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną
Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork-15 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta