Praca Au Pair Hiszpania/ Arnedo / październik 2016

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rodzina hiszpańska z 2 dzieci w wieku 3 i 6 lat poszukuje Au Pair / opiekunki do dzieci od października 2016 na okres 12 miesięcy. Obowiązki przyszłej Au Pair to opieka nad dzieckiem max 35 godzin tyg. , zabawa z dziećmi, przygotowywanie posiłków. Zamieszkaj w przepięknym , hiszpańskim mieście i połącz pracę z nauką! Jeżeli lubisz dzieci i masz doświadczenie w opiece- aplikuj na tę ofertę!

W ramach pobytu Au Pair w Hiszpanii ma zapewnione:

9-12 miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka hiszpańskiego. *dostępna opcja Summer Au Pair , pobyty u rodzin 2-3 mies.
Kieszonkowe 280-320 Euro/ miesiac + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii
Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.Wyjazd do rodziny w Hiszpanii realizowany za pośrednictwem biura Prowork.

Wymagania

  • Au Pair Hiszpania - wymagany wiek 18-30 lat
  • Komunikatywna znajomość angielskiego/hiszpańskiego
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne