Praca Administracja Lotnisko Pyrzowice

Manpower_

Pyrzowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W Manpower wiemy, co dzieje się dziś i co wydarzy się jutro na rynku pracy.
Codziennie budujemy bazę Kandydatów.
Koncentrujemy się na najczęściej poszukiwanych przez pracodawców umiejętnościach i kwalifikacjach.
Naszym wyzwaniem jest satysfakcja Klienta, a naszym kapitałem Kandydat.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. administracji ze znajomością języka angielskiego

Poszukujemy osób, które:
- znają język angielski w stopniu bardzo dobrym
- mają doświadczenie w obsłudze Klienta i administracji
- mile widziane doświadczenie w księgowości

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- przygotowanie dokumentów do odprawy celnej
- tłumaczenie dokumentów
- obsługa spraw administracyjnych, księgowych, finansowych
- organizacja pracy biura

Nasz Klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju

Numer agencji zatrudnienia 412
Praca stała

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2012
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców