click apps Sp. z o.o.

PR Manager

Miejsce pracy: Kraków

grupy click community - agencji social media i startupów click apps i edrone.

Jeżeli jesteś osobą otwartą na budowanie relacji z mediami, a Public Relations jest nie tylko pracą, ale także pasją, to aplikuj do nas! Weźmiesz udział w budowaniu, rozwijaniu i komunikowaniu naszej grupy specjalizującej się w social media i tworzącej innowacyjne startupy.

Opis stanowiska/ Główne cele stanowiska:

  • Współtworzenie głównych przekazów komunikacyjnych firmy, founderów i pracowników (key messages).
  • Budowanie bazy dziennikarzy mediów biznesowych, startupowych i marketingowych (TV/RTV, prasa, Internet).
  • Tworzenie artykułów eksperckich oraz komentarzy dla dziennikarzy i mediów w systemie prowlycom oraz aktywny follow-up.
  • Prowadzenie biura prasowego (brand journal) w Prowlycom, wraz z integracją wszystkich kanałów komunikacji marki.
  • Opracowanie listy i zgłoszeń do kluczowych wydarzeń marketingowych (rankingi, eventy, konkursy, prezentacje na konferencjach itp.)
  • Współorganizacja i udział w eventach, konferencjach i wydarzeniach branżowych.
  • Bieżący wykaz publikacji internetowych dostarczany przez Newspoint oraz wykaz publikacji prasowych, wycinków TV/RTV (wraz z AVE) dostarczany przez Instytut Monitorowania Mediów.
  • Monitoring Internetu przy wykorzystaniu systemów SentiOne, Brand24, alerty.
  • Opracowanie miesięcznego planu i raportu działań PRowych.

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, PR, dziennikarstwo)
  • Znajomości zagadnień public relations, w tym komunikacji wewnętrznej i realizacji działań PR produktowych,
  • Wiedza na temat globalnych i lokalnych trendów w PR
  • Znajomość interaktywnych narzędzi marketingowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zainteresowanie branżą e-commerce
  • Zamiłowanie do fotografii/ znajomość podstawowych zasad fotografii
  • Kreatywność
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.
  • Współfinansowanie pakietu MultiSport Plus
  • napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu.
Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!