Opis stanowiska pracy

Agencja outsourcing marketingu / PR / komunikacji sprzedażowej MEDIA TRUST poszukuje pracownika na stanowisko PR & Event Manager.

MEDIA TRUST to agencja specjalizująca się w brandingu i reklamie, doradztwie marketingowym, PR, event marketingu oraz wspieraniu procesów sprzedażowych. Agencja we współpracy z zespołem freelancerów obsługuje klientów różnych branż z sektora MŚP.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami eventów
  • obsługa PRowa eventów krajowych i zagranicznych
  • pozyskiwanie partnerów i sponsorów
  • pisanie tekstów PRowych
  • pozyskiwanie i współpraca z prelegentami
  • współpraca z zespołem i podwykonawcami firmy
  • inicjowanie nowych projektów
  • wsparcie komunikacji w social media i promocji online

Wymagania

Jeśli…

  • wiesz z praktyki na czym polega event marketing i efektywna komunikacja z dziennikarzami
  • masz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów oraz żyłkę sprzedażową
  • skutecznie pozyskiwałeś sponsorów i patronów wydarzeń
  • masz lekkie pióro i chciałbyś sprawdzić się w PR i copywritingu
  • biegle posługujesz się językiem angielskim
  • nie straszny są Ci zagadnienia marketingu internetowego i narzędzie analityczne jak Google Analytics
  • jesteś ambitny, solidny, wytrwały, skrupulatny i chciwy;)
  • chcesz współtworzyć sukces nowych projektów w dynamicznej kameralnej firmie
  • nie zamierzasz się oszczędzać

Zapraszamy!

Zainteresowany? Wyślij swoje CV i list motywacyjny.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

MEDIA TRUST to istniejąca od 2010 roku agencja, specjalizująca się w kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media