Opis stanowiska pracy

W związku z dynamiczym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w biurze we Wrocławiu w pełnym wymiarze godzin (nie ma możliwości współpracy zdalnej) na stanowisko:

PPC SPECIALIST (Adwords, RTB, Facebook Ads)

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć:

  • planowanie, wdrażanie, monitorowanie kampanii w środowisku Adwords, RTB, Facebook Ads,
  • praca nad optymalizacją prowadzonych działań,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań,
  • bieżący monitoring i analiza nowych tendencji występujących na rynku marketingu wyszukiwarek oraz platform PPC.

Wymagania

Wyślij CV jeśli:

  • masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Google Adwords,
  • wiesz, czym są platformy RTB, fajnie jeśli je obsługujesz,
  • miałeś/aś styczność z Facebook Ads,
  • znasz pakiet MS Office a w szczególności MS Excel,
  • posiadasz aktualne certyfikaty Google Adwords,
  • Google Analytics to dla Ciebie pestka,
  • nie boisz się pracy na dużych budżetach,
  • masz komunikatywny angielski.

Zapewniamy:

  • dostęp do nowoczesnych technologii marketingowych,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • elastyczne warunki pracy,
  • zero nudy, case’y wyzwania,
  • stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Heads & Noses Sp. z o.o. to nowoczesna agencja marketingowa obsłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce