Opis stanowiska pracy

Bezokularow .pl S.A. - czołowy polski sklep internetowy działający w branży soczewek kontaktowych oraz okularów poszukuje osoby na:

PPC Manager + SEO

Praca: pełny etat
Miejsce pracy: Gniezno (co najmniej przez 3 dni w tygodniu)

Opis stanowiska:
- Zarządzanie budżetem marketingowym (praca z budżetami > 100 tys. PLN / mies.) ze szczególnym wskazaniem na PPC.
- Współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi
- Zwiększenie sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności, wzmocnienie wizerunku marki na rynku
- Raportowanie i analiza wyników efektywnościowych kanałów marketingowych
- Śledzenie bieżących trendów na rynku i wdrażanie ich

Wymagania

Czego oczekujemy:
- Doświadczenie w zarządzaniu i wdrażaniu strategii marketingowych (preferowane doświadczenie w branży e-commerce oraz w wydatkowaniu budżetów marketingowych na poziomie co najmniej 100 tys. miesięcznie)
- Wykształcenie wyższe: mile widziane wykształcenie z zakresu marketingu lub zarządzania
- Tworzenie i zarządzanie kampaniami PPC: bardzo dobra znajomość Google AdWords, Google Merchant, Facebook Ads, Instagram Ads,
- Bardzo dobrej znajomości Google Analytics i umiejętności mierzenia efektywności działań
- Znajomość narzędzi Google: Google Trends, Google Tag Manager, Search Console
- Znajomość zagadnień SEO
- Koordynowanie postępu prac w projektach IT mających wpływ na poprawę produktu i oferty.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
- Mile widziane certyfikaty Google Analytics Individual Qualification oraz Google AdWords Certified Individual

Co oferujemy:
- Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce
- Atrakcyjne wynagrodzenie – elastyczny model współpracy
- Praca w młodym i przyjaznym zespole
- Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Duża samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Bezokularow .pl S.A., ul. Wrzesińska 44, 62-200 Gniezno, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Prezentacja firmy

Bezokularow.pl - jedna z czołowych firm w Polsce oferująca soczew... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media