Pozycjoner stron www - agencja mediowa

INVETTE HOLDING GROUP SP. Z O.O. SP. K.

30-701 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja medialna działająca na rynku od 6 lat poszukuje pracownika

na stanowisku pozycjoner stron www

Zadania:

  • Budowanie, planowanie oraz realizacja strategii SEM/SEO dla serwisów firmy i serwisów klientów
  • Przygotowywanie analiz efektywności prowadzonych działań
  • Analiza i optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
  • budowanie zaplecza pozycjonerskiego

Oferujemy:

  • Pełną samodzielność w działaniach
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia - ciągła możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)".

Wymagania

  • doświadczenia w branży SEO
  • mile widziane doświadczenie przy konfiguracji i prowadzeniu kampanii SEM (Google Adwords)
  • biegła znajomość narzędzi SEO
  • Kreatywność w drożeniu nowych technologii
  • umiejętność pracy zespołowej

Prezentacja firmy

INVETTE HOLDING GROUP SP. Z O.O. SP. K..

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce