POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

ASG STANLEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0229

Obowiązki:

Przygotowywanie i podawanie materiałów do produkcji. Odbieranie, segregowanie, odrzucanie braków lub niekompletnych wyrobów, spakowanie gotowych wyrobów, wyrobów z produkcji, przygotowywanie do magazynowania.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • dobry stan zdrowia
  • wytrzymałość (praca w wymuszonej pozycji ciała)
  • sprawność fizyczna
  • sprawność manualna

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : zlecenie wykonywane jest w miejscy świadczenia usług firmy ASG STANLEY SP. Z O.O. Zleceniobiorca ma zapewnione zakwaterowanie z naszymi zleceniobiorcami. Możliwość wykonywania zlecenia w dwóch zmianach dziennej i nocnej powyżej 10 godz. Stawka płatna godzinowo 17,00 zł brutto za 1 godzinę Firma nie zapewnia dojazdu do od miejsca zmieszkania do miejsca wykonania zlecenia (z wyjątkiem delegacji).

Miejsce pracy: Jana Pawła II 18, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy