poszukujemy pracowników fizycznych

F.H.U. Korex-Bud

32-300 Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z 40 letnim doświadczeniem w realizacji projektów sportowych z Olkusza poszukuje pracowników ( mężczyzn) w wieku 30-45 lat do pracy w charakterze pracowników fizycznych. Praca wyjazdowa z zakwaterowaniem, wyżywieniem na terenie PL w zależności od miejsca gdzie prowadzona jest budowa. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv przez formularz zgłoszeniowy

Prezentacja firmy

Firma z Olkusza w branży budowlanej specjalizującej się <br/>wyko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie