Poszukujemy lekarza ortopedy na stanowisko: Lekarz starszy asystent

Portal-medica.pl

Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY im. Prof. Adama Grucy

Tel. (22) 779 40 31 wew. 285 lub 288; tel. (22) 779 40 31 wew. 211 tel/fax: (22) 788 36 30

Poszukuje lekarza ortopedy

na stanowisko: Lekarz starszy asystent

Zadania:

  • praca ambulatoryjna z pacjentem i uczestniczenie w postępowaniu diagnostycznym,
  • realizacja świadczeń diagnostyczno-leczniczych

Wymagania:

  • specjalizacji drugiego stopnia w dziedzinie:

  • ortopedii traumatologii, lub ortopedii traumatologii narządu ruchu,

  • doświadczenie w zabiegach endoprotezoplastyki

  • odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne

  • dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia