Poszukujemy kierowców kat. B

Buyout Invest Sp. z o.o.

Gdańsk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kierowców busów do 3,5t, 10epal w transporcie międzynarodowym (Europa).

Dysponujemy nowymi, komfortowymi autami (2014). System pracy 3/1.

Stawki za km ustalane indywidualnie, w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata. Podlegają one późniejszej negocjacji w zależności od efektywności pracyi zaangażowaniu kierowcy.

Płatne dni postojowe (z wyjątkiem niedziel).

Szukamy osób odpowiedzialnych, zaradnych i komunikatywnych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat B
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Wiek min 26 lat
  • Doświadczenie w prowadzeniu busa na trasach europejskich i znajomość dokumentów przewozowych mile widziana
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym ambitnym zespołem specjalistów, współpracującym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców