Poszukiwany: Kierownik Robót Elektrycznych

Miwro Zaklad Ogólnobudowlany

Wrocław/Byków, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY:
Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: umowa o pracę, pełny wymiar godzin

OPIS:
Firma budowlana poszukuje osoby do kierowania robotami elektrycznymi, roboty przy NN i SN oraz oświetleniu ulicznym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• prowadzenie robót w zakresie ustalonym przez Kierownika Budowy
• kontakty z inwestorem, urzędami
• realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy
• nadzorowanie pracy podległych pracowników, sprzętu
• przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
• wykonywanie obmiarów
• analiza dokumentacji technicznej i projektowej
• rozliczanie wykonanej inwestycji
• bieżące raportowanie wykonywanych zadań

Wymagania

WYMAGANIA:
Wymagane doświadczenie zawodowe: min. 2 lata w pracach budowlanych: przy budowie zewnętrznych linii energetycznych lub teletechnicznych;
Wymagane wykształcenie: min. średnie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe
Wymagane umiejętności: znajomość programu AutoCad, prawo jazdy kat. B,
Inne wymagania: znajomość programu Office, uprawnienia SEP
Dodatkowym atutem będzie znajomość programów do kosztorysowania (Zuzia, Norma), komunikatywność, sumienność, rzetelność, umiejętność organizacji stanowiska pracy, bez nałogów
Wynagrodzenie: do negocjacji

Prezentacja firmy

Firma MIWRO zajmuje się fachowym wykonawstwem robót telekomunikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie