Poszukiwani reprezentanci do spraw sprzedaży w międzynarodowym call center

We Care Technologies Sp.Z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwani kandydaci z płynną znajomością języka angielskiego w mowie oraz przynajmniej 6-miesięcznym doświadczeniem w sprzedaży (niezależnie od charakteru wykonywanej pracy).

Wymagania:
- umiejętność profesjonalnej obsług klienta
- umiejętność przekonywania i sprzedawania
- podstawowa znajomość obsługi komputera
-płynna znajomość języka angielskiego w mowie oraz dobra umiejętność jego rozumienia
-znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na zaawansowanym poziomie (w mowie) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-umowę o pracę
-ubezpieczenie
-konkurencyjne wynagrodzenie: 2500 zł - 3000 zł brutto (dla kandydatów z większym doświadczeniem)
-realne do osiągnięcia premie do 3000 zł
-miłą atmosferę
-pracę w profesjonalnym zespole
-szkolenie, na którym nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz do wykonywania pracy
-nielimitowany dostęp do kawy, herbaty

W razie zaistnienia takiej potrzeby, praca może przebiegać w systemie zmianowym. W takim wypadku (jeżeli zmiana będzie kończyła się o późnej porze) oferujemy naszym pracownikom transport do domów samochodem.

Istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia dla wybranych kandydatów.

Prezentacja firmy

Nasza firmy udziela wsparcia technicznego w dziedzinie informatycznej dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do 3000 zł miesięcznie przy osiąganiu dobrych wyników w sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż