Poszukiwani germaniści do współpracy - serwis pomocy w pisaniu prac

Edu Talent

00-872 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy największym serwisem pomocy w pisaniu prac w Polsce.
Obecnie poszukujemy germanistów z całej Polski do współpracy w przygotowaniu wzorów prac dla studentów w języku niemieckim z poniższych dziedzin:

- literaturoznawstwo,
- kulturoznawstwo,
- socjologia,
- metodyka nauczania,
- lingwistyka,
- gramatyka,
- tematyka ekonomiczna.

Oferujemy:

- współpracę zdalną w oparciu o umowę o dzieło,
- elastyczne warunki współpracy,
- wynagrodzenie oparte o wyniki: 18-22 złotych brutto za stronę (w zależności od trudności tematu, dziedziny, terminu realizacji), zależnie od liczby realizowanych zleceń od 1000 do 3000 złotych miesięcznie.

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów:

- terminowości i rzetelności,
- autorskiego wykonania,
- własnego komputera i oprogramowania MS Office,
- MILE WIDZIANI KANDYDACI, KTÓRZY MAJĄ DOŚWIADCZENIE W POMOCY W PISANIU PRAC.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z wiodących serwisów w Polsce zajmującym się pomocą i ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia