Poszukiwana osoba do obsługi klienta

Grupa Esprzedaż

05-075 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Esprzedaż poszukuje kandydatów do działu obsługi klienta w Warszawie.
Działamy w szeroko pojętej branży e-commerce. Dostarczamy innowacyjne usługi i aplikacje kierowane do sprzedawców internetowych.
Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem, dlatego dzięki temu oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole oraz fajną atmosferę pracy.

Praca będzie polegała przede wszystkim na obsłudze dotychczasowych klientów oraz w mniejszym stopniu na pozyskiwaniu nowych klientów.

Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja.

Jeśli jesteś spoza Warszawy, możemy pomóc Ci znaleźć stancję.

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra obsługa komputera,
- otwartość, komunikatywność i łatwość zawierania kontaktów,
- zdolność do wywierania wpływu,
- wysoka kultura osobista.
- umiejętność do organizowania pracy własnej,
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub wysokie predyspozycje.

Dodatkowym atutem będzie:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość branży e-commerce,
- wiedza i doświadczenie w sprzedaży internetowej.

Prezentacja firmy

Grupa Esprzedaż - lider kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań branży e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce