Poszukiwana opiekunka z zamieszkaniem - od zaraz - Wrocław

Centrum Świadczeń Opiekuńczych Panaceum

Wrocław, 50-016, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy opiekunki z zamieszkaniem gotowej do szybkiego podjęcia pracy (w pierwszych dniach czerwca). Podopieczną jest starsza Pani, leżąca, w miarę komunikatywna, osłabiona po szpitalu, korzystająca z pampersów.

Obowiązki to głównie: podawanie leków, czynności higieniczno-pielęgnacyjne wykonywane przy osobie leżącej, obowiązki domowe, gotowanie, zakupy, itp.

Do dyspozycji opiekunki osobny pokój, wyżywienie oraz pensja ok. 1600 netto. Oferujemy legalną umowę, opłacone składki ZUS oraz ubezpieczenie.

Praca w charakterze opiekunki całodobowej z zamieszkaniem na zmiany miesięczne.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub krótkiej informacji o osobie wraz z opisem doświadczenia i opcjonalnie ze zdjęciem.

Ogłoszenie firmy Opieka Panaceum Sp. z o.o. z Wrocławia.

Wymagania

Szukamy opiekunki z doświadczeniem przy osobie leżącej; cierpliwej, życzliwej, empatycznej, z powołaniem.

Prezentacja firmy

OPIEKA PANACEUM SP. Z O.O. oferuje profesjonalną opiekę świadczoną na go... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia