Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Perfect Place

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Nieruchomości Perfect Place z siedziba w Warszawie przy Placu Zawiszy

należące do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz organizacji rekomendacji biznesowych BNI

poszukuje pracowników na stanowisko:

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy:
Wynagrodzenie prowizyjne na poziomie 60 %,
Samodzielne, w pełni wyposażone stanowisko pracy,
Oferty klientów biura,
Szkolenie z zakresu:
- budowania długotrwałych relacji z klientami w oparciu o struktury BNI
- fotografowania nieruchomości,
- zawierania umów pośrednictwa z klauzulą „wyłączności”,
- zawierania umów najmu,
- zawierania umów sprzedaży nieruchomości.
- merytoryczne wsparcie doświadczonego pośrednika na każdym etapie przyszłej transakcji.

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Wymagania

Wymagania:
Bardzo dobra organizacja pracy,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
Rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
Doświadczenie w branży nieruchomości,
Znajomość polskiego prawa.

Prezentacja firmy

Perfect Place to biuro nieruchomości składające się z doświadczonych, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizje
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praktyki / Staż