Pośrednik obrotu nieruchomościami/asystent posrednika

Jagła Nieruchomości

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Jagła Nieruchomości prowadzimy w chwili obecnej rekrutację na stanowisko pośrednika obrotu nieruchomościami/ asystent pośrednika.
Doświadczenie w branży mile widziane.
Bardzo atrakcyjne warunki pracy, miła atmosfera, wysokie zarobki.
Cv prosimy przesyłać na adres mailowy lub osobiście w siedzibie biura.

Wymagania

prawo jazdy kat.B,
wykształcenie minimum średnie,
komunikatywność,
orientacja na cel,
znajomość obsługi komputera i środowiska windows

Prezentacja firmy

Biuro jagła Nieruchomości świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena