Pośrednik lub asystent w obrocie nieruchomościami

Świeprawski Nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Biurem Nieruchomości na Kabatach działającym w branży od 12- tu lat.

Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku nieruchomości. W chwili

obecnej powiększamy zespół i zapraszamy do współpracy zarówno osoby z

doświadczeniem w obrocie nieruchomościami, jak i te, które chciałyby nauczyć się

nowego zawodu.

Zakres obowiązków

  • budowanie bazy mieszkań do sprzedaży oraz wynajmu
  • prezentowanie mieszkań
  • kompleksowa obsługa klientów mająca doprowadzić do sprzedaży lub
  • wynajmu nieruchomości
  • praca w biurze kilka godzin w tygodniu

Firma oferuje

  • wysoką prowizję od przeprowadzonej transakcji
  • część stałą wynagrodzenia niezależną od uzyskanej sprzedaży
  • szkolenie oraz wsparcie merytoryczne
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • szeroką bazę ofert
  • współpracę z zespołem o dobrym poziomie etyki zawodowej
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Prezentacja firmy

Biuro nieruchomości zajmuje się sprzedażą mieszkań na terenie War... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena