Pośrednik - Doradca ds. Nieruchomości

Best House Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska:

* pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

* kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości

* przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z Kancelarią Notarialną

* przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie

* aktywna współpraca z doradcą kredytowym

* budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

* zainteresowanie tematyką nieruchomości

* wysoka motywacja do pracy i realizacji celów

* odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa

* komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne

* łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

* determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu

* bardzo dobra organizacja pracy

* samodzielność

* dyspozycyjność

* poczucie humoru

Oferujemy:

* indywidualne warunki zatrudnienia dla osób posiadających licencję pośrednika lub doświadczenie w branży nieruchomości

* pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy

* pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy

* nadzór i opiekę nad transakcjami

* pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości

* reklamę ofert na wszystkich istotnych portalach nieruchomości

* w pełni wyposażone miejsce pracy

* narzędzia potrzebne do pracy: telefon służbowy, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości Best House – to jedna z najdynamiczniej rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 30 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena