Pomocnik Technika w laboratorium

RES Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Grupa RES od kilkunastu lat z sukcesami świadczy usługi wspierające jakość w całej Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy:

  • rozwój – nabycie nowych umiejętności ( badania mikroskopowe, testy)
  • możliwość awansu
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę

Opis stanowiska

  • przygotowanie próbek stalowych szlifierką kontową, piłami taśmowymi i ramowymi
  • badania mikroskopowe połączeń spawanych i zgrzewanych,
  • badania destrukcyjne (testy rozciągania, testy wytrzymałościowe, itd.)
  • badania twardości

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze szlifierek i pił
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w dziale technicznym
  • zdolności manualne w zakresie utrzymania i używania narzędzi
  • obowiązkowość i dyscyplina w realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku: