Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Aktualnie dla naszego klienta prowadzimy rekrutację osób na stanowisko:

Pomocnik Spawacza

Nr ref.: 39628
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dobrzeń Wielki

Zakres obowiązków:

pomoc przy pracach spawalniczych

kontrola wykonanych elementów zgodnie z zaleceniem,

wypełnianie dokumentacji na stanowisku pracy

praca przy produkcji drzwi i bram przeciwpożarowych

wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Oczekiwania:

umiejętność spawania MIG/MAG

dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

gotowość do pracy fizycznej

chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Oferta:

umowa o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin

możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu

praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)