Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, który posiada jedną z największych w Polsce sieci marketów, poszukujemy osób na stanowisko:

POMOCNIK SKLEPU

Nr ref.: 24212
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • wykładanie towaru na półki sklepowe,
  • eksponowanie produktów na sali sprzedaży zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • dbałość o utrzymanie porządku na terenie sklepu i magazynu.

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy w pracy w sklepie spożywczym samoobsługowym – mile widziane,
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność.

Oferta:
  • umowa na pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez Klienta,
  • profesjonalne przeszkolenie przygotowujące do realizacji powierzonych zadań,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)