Pomocnik produkcji przy obróbce drewna / Stolarz / Cieśla

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Niemcy, Kolonia, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Praca na linii produkcyjnej
• Produkcja wielkoformatowych produktów drzewnych (belki inżynierskie, słupy okrągłe, konstrukcje kompozytowe drewniano-betonowe, drewno klejone)
• Kontrola jakości

Wymagania

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę (pokoje 2-3 osobowe)
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki wg iGZ
- Dodatki za nadgodziny +25%
- Dodatki za nocki +25%
- Dodatki za niedziele +50%
- Dodatki za święta +100%
• Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
• Kontakt z opiekunem w kraju i za granicą

Wymagania
• Doświadczenie w pracy z drewnem
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji