ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH
poszukuje pracownika dla swojego klienta do renomowanej firmy na stanowisko:

Pomocnik produkcji (m/w/d)

Miejsce pracy: Niemcy, Gera

Twoje obowiązki jako pomocnik produkcji

  • pakowanie towaru
  • kontrola jakości
  • komisjonowanie i prace magazynowe

Korzyści dla Ciebie jako pracownik produkcji

  • Praca w dynamicznej firmie z możliwościa rozwoju
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Wynagrodzenie zgodne z obowiązującą taryfą branżową
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Oczekujemy od Ciebie

  • Zaangażowania w wykonywane czynności
  • Komunikatywnej, dobrej znajomości j. Niemieckiego
  • Prawo jazdy kat B i własny środek lokomocji ułatwią proces rekrutacji
  • Aktualnych uprawnień na wózki widłowe
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.