Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 30/08/2016.

Pomocnik pracownika nastawni /naważalni

Poznań, 61-808, wielkopolskie

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

 - prace związane z myciem (obsługa urządzeń myjących, mycie pojemników produkcyjnych i zbiorników

- prawidłowa segregacja odpadów

- wykonywanie bieżących zadań poleconych przez przełożonego

- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:

 - znajomość komputera

- uprawnienia na wózki widłowe oraz uprawnienie energetyczno- cieplne

- sprawność fizyczna

- odpowiedzialność

- mile widziane wykształcenie średnie techniczne/chemiczne

Oferta:

 - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej na dłuższy okres czasu

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjna stawka godzinowa + comiesięczne premie

- praca w systemie III-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) również weekendy

- dla nowych pracowników zagwarantowane szkolenie stanowiskowe oraz opieka Koordynatora Grupa Progres

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy... tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 17 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja