Pomocnik operatora wytłaczarki/ wtryskarki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

ZADANIA:

- Pomoc przy obsłudze wytłaczarki,

- Praca przy obsłudze młynka do mielenia tworzyw,

- Obsługa urządzeń w procesie produkcji

- Przestrzeganie zasad BHP,

- Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane,

- Dokładność, sumienność, rzetelność,

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,

- Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

OFERUJEMY:

- Pracę w systemie 3 zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00),

- Możliwość przyuczenia i zdobycia cennego doświadczenia,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz,

- Możliwość związania się z firmą na stałe,

- Pracę w strefie ekonomicznej w Niepołomicach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials