Pomocnik operatora Szczecin

Seito Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

SEITO Polska Sp. z o.o., lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych i okołoprodukcyjnych zatrudni:

POMOCNIKA OPERATORA
miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
• ręczne prace transportowe,
• prace porządkowe.

Oferujemy:
• stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• bezpieczne środowisko pracy,
• pracę w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe, średnie,
• umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu,
• dostosowanie się do norm i procedur w zakresie jakości i bezpieczeństwa,
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.