Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny produkcji, sprzedaży, łańcucha dostaw, administracji i obsługi klienta.

Nr Agencji 47

Dla naszego Klienta poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

pomocnik operatora maszyny

Nr ref.: 22068
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Włocławek

Zakres obowiązków:
  • prace pomocnicze przy maszynach: układanie wyrobów na palety, składanie wyrobów, pakowanie, kontrola jakości produktów

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji ( co najmniej 2 lata),
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • dokładność, dbałość o szczegóły,
  • umiejętność organizacji stanowiska pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
  • dobre warunki pracy
  • stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • stabilne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)