pomocnik operatora maszyn homogenizujących

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Dla Naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37304
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy wytwarzaniu półproduktów zgodnie z recepturą i opisem technologicznym procesu,
  • wsparcie przy monitorowaniu przebiegu procesu produkcyjnego,
  • dbanie o powierzone urządzenia, miejsce pracy oraz surowce,
  • wykonywanie pomiarów i prac pomocniczych przy prowadzeniu dokumentacji związanej z wymogami jakościowymi poprzez rejestrowanie parametrów produkowanych półproduktów.

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym branży spożywczej - mile widziane,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 15,05 zł brutto/h,
  • doświadczenie zawodowe w renomowanej międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • możliwość stałego zatrudnienia, a po okresie próbnym prawo do premii.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)