Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy doświadczenie głównie w branży metalowej. Świadczymy usługi w zakresie prac remontowo-montażowych.

Prowadzimy szerokie działania związane głównie z montażem mostów, produkcją konstrukcji stalowych, różnego rodzaju zbiorników ciśnieniowych jak i bezciśnieniowych, wymienników ciepła, konstrukcji hal, itp.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnika montera.

Obowiązki:

  • dbałość o czystość miejsca pracy
  • przenoszenie materiałów i narzędzi potrzebnych do wykonania pracy
  • pomoc w montażu

Wymagania:

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość długofalowej współpracy
  • ubrania robocze

Praca w WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy doświadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne