Pomocnik montera z językiem niemieckim

Aksa Sp. z o. o.

Gryfino k Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Aksa Sp. z o. o. (nr cert. 14197) poszukuje pracowników na stanowiska pomocnika montera instalacji sanitarnych do pracy na terenie całych Niemiec.

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
– chęci do pracy
– prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

Oferujemy:

– niemiecką umowę o pracę
– stawkę 11 euro
– zakwaterowanie i dojazd na koszt pracodawcy (na terenie Niemiec)
– zdobycie doświadczenia i nowych umiejętności
– praca w doświadczonym zespole

Proszę o przesyłanie CV wraz z dokładnym opisem obowiązków z dołączoną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis