Pomocnik mechanika samochodów ciężarowych

Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.com.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pomocnika mechanika samochodowego do naprawy i konserwacji pojazdów ciężarowych, m.in. dźwigów i podnośników montażowych. Dodatkowym atutem będzie znajomość elektryki lub hydrauliki siłowej.

OFERUJEMY

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej usługi dźwigowe i wynajem podnośników koszowych,
- umowę o pracę
- wysokie wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania

-!!!minimum roczne doświadczenie!!! jako mechanik lub pomocnik mechanika
-!!!DYSPOZYCYJność!!!
- wykształcenie średnie techniczne,
- prawo jazdy kategorii B
- dodatkowym atutem będzie znajomość elektroniki, hydrauliki siłowej.

Prezentacja firmy

Istniejemy na warszawskim rynku od ponad 20 lat. <br/> <br/>Celem naszej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców