Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej, poszukujemy osób na stanowisko:

pomocnik magazyniera

Nr ref.: 37522
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kompletacja zamówień
  • pakowanie towarów
  • inne czynności zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność
  • chęć do pracy

Oferta:

  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową (ZUS, urlop)
  • terminowość wypłat
  • zatrudnienie od zaraz
  • praca pon-pt, codziennie w godzinach 15 - 23
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)