Big Brands Group Sp zoo S k

Pomocnik Magazyniera

Od: Big Brands Group Sp zoo S k
Miejsce pracy: Rozalin

Big Brands Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa poszukuje kandydatów na stanowisko

Region: Rozalin (pow. pruszkowski)

Praca jako Pomocnik Magazyniera (oklejanie, pakowanie towaru, kompletacja, foliowanie).

Zakres obowiązków:

  • stickerowanie (oklejanie/etykietowanie) towarów
  • kontrola pracy maszyny do stickerowania oraz kontrola jakości wykonanych detail
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • foliowanie towarów
  • prace pomocnicze w magazynie
  • utrzymywanie maszyny w dobrym stanie technicznym zgodnie z instrukcją obsługi
  • dbanie o porządek wokół miejsca pracy.

Wymagania:

  • duża motywacja do pracy i chęć zdobycia doświadczenia zawodowego
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjnie wynagrodzenie.

Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV.