Opis stanowiska pracy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR.

Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów. Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

POMOCNIK MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Lesznowola (pow. Piaseczyński)

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prostych prac typu foliowanie big bagów, układanie przekładek na bb, itp.
  • drobne prace magazynowe
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • przygotowanie palet pod załadunek

Wymagania:

  • mile widziane, ale nie obowiązkowe doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, punktualność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do pracy w systemie 1-zmianowym od godz. 8.00 (pn.-pt.) na 10-12 godzin,
  • chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole, w firmie kładącej szczególny nacisk na jakość, uczciwość oraz zaangażowanie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • wysoką stawkę początkową 15 zł/ h brutto na umowie zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V.

Prezentacja firmy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inne