Pomocnik Lakiernika Proszkowego

Firma Usługowa Robert

58-160 Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Pomocnik Lakiernika Proszkowego

Miejsce pracy: Świebodzice, województwo dolnośląskie.

Do zadań kandydata będzie należało:
- pomoc przy zawieszaniu i ściąganiu elementów,
- wszelkie prace pomocnicze,
- bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem czystości lakierni.

Oferujemy:
- ciekawą pracę z możliwością rozwoju,
- pracę w systemie zmianowym.,
- stabilne zarobki
Jesteś zainteresowany? Aplikuj.

Nie zapomnij dopisać: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoczesne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wymagania

Wymagania:
- zdolność szybkiego uczenia się,
- dokładność, precyzja, zaangażowanie i duża motywacja do pracy,
- gotowość do pracy w trybie zmianowym,
- sumienność i uczciwość.

Prezentacja firmy

Firma FU ROBERT prowadzi swoją działalność od 2002 roku. Na przestrzeni ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji