pomocnik działu administracji systemowej - NADARZYN

Randstad Polska Sp. z o.o.

Młochów, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla prestiżowej firmy międzynarodowej poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 23972
Praca stała
Lokalizacja: Młochów

Zakres obowiązków:
  •  wpisywanie danych do wewnętrznych systemów (m.in. SAP)
  • transfer danych z jednego systemu do drugiego
  • obrót dokumentacją w systemie
  • raz w miesiącu inwentaryzacja na magazynie

Oczekiwania:
  •  wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy z komputerem
  • wymagane doświadczenie w obrocie dokumentami w systemie oraz archiwizacji
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność
  • motywacja do podjęcia pracy na dwie zmiany (6-14;14-22)
  • mile widziana znajomość SAP

Oferta:
  •  praca dla międzynarodowej firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • szkolenia dla pracowników
  • praca w dobrej atmosferze
  • umowa o pracę
  • możliwość podjęcia pracy na stałe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)