Pomocnik Drukarza

Lynka Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie z tunelu suszącego i weryfikacja jakościowa i ilościowa towaru zdobionego
  • Informowanie personelu druku o stwierdzonych nieprawidłowościach w realizacji zdobień
  • Realizacja zamówień produkcyjnych metodą sitodruku w oparciu o plan produkcyjny

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!!!

  • Przygotujemy dla Ciebie szkolenia teoretyczne i praktyczne
  • Nauczymy Cię jak drukować na maszynach sitodrukarskich
  • Poznasz procesy produkcyjne
  • Zdobędziesz umiejętności techniczne
  • Po zakończonym z sukcesem cyklu szkoleń, będziesz mógł rozwijać zdobyte umiejętności na stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Specjalistyczne szkolenia teoretyczne i praktyczne, przyuczające do zawodu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w zespole
  • Kafeteryjny system motywacyjny (opiekę medyczną, OK System, MyBenefit, inne)

Prezentacja firmy

LYNKA Sp. z o.o., polsko-amerykańska firma z siedzibą w Krakowie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne