OTTO Work Force OTTO Work Force

Pomocnik drukarza

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn Koźle

OTTO Work Force Polska sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy gotowych do podjęcia pracy na stanowisku

Numer referencyjny: SM/DRU/03/2018
Region: Opolskie

Opis stanowiska pracy:

- praca w dziale drukarni jako pomocnik operatora
- styczność z farbami drukarskimi i rozpuszczalnikiem

Wymagania

- dyspozycyjność od zaraz
- chęć i motywacja do pracy
- zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

- pracę od zaraz w renomowanej firmie
- możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu
- umowę zlecenie w okresie próbnym, potem umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku
- system 3 zmianowy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.