pomocnik doradca klienta- Opole CH Karolinka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole CH Karolinka, opolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta prowadzimy rekrutację osób na stanowisko:

Nr ref.: 25966
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Opole CH Karolinka

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta
  • promowanie i doradztwo w zakresie produktów
  • wykonywanie prac zleconych przez klienta
  • sprzadaż produktu
  • zachęcanie Klientów do degustacji

Oczekiwania:
  • książeczka do celów sanitarno -epidemiologicznych
  • dyspozycyjność do pracy
  • doświadczenie w obsłudze Klienta - mile widziane
  • wysoka kultura osobista

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy -  zlecenie
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • elastyczny grafik
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • deputat kawowy
  • szkolenia wprowadzające

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)