Pomocnik Dekarza

Parko

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Dekarska zatrudni pracownika na stanowisko: Pomocnik Dekarza.

Wymagamy sumienności i pracowitości. Zakres obowiązków to pomoc w wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych, zakładaniu obróbek blacharskich, rynien, itp. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży budowlanej.

Oferujemy możliwość nauczenia się zawodu i zdobywania doświadczenia, jak i dogodne wynagrodzenie za należycie wykonaną pracę.

Osoby zainteresowane z Grudziądza lub okolic prosimy o składanie CV ze zdjęciem na adres e-mail..

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się realizacją głównie kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie