Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta firmy Lajkonik. House of Bakery Sp. z o. o. poszukujemy pracowników do pomocy w sklepie firmowym, na stanowisku:

pomocnik/ca w kawiarni

Nr ref.: 37266
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • czynności pomocnicze w kawiarni
  • dbanie o czystość i porządek w lokalu
  • pomoc przy wypiekaniu gotowych produktów
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję asortymentu

Oczekiwania:
  • książeczka sanepid – warunek konieczny
  • dyspozycyjność
  • dynamika w działaniu
  • otwartość, komunikatywność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową na 75% etatu (z możliwością dopracowania do całości)
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • praca w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • praca w renomowanej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • praca w okolicach centrum Krakowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)