Pomocnik budowlany z j. angielskim

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Warszawa, 02-797, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Zadania:

  • Pomoc w pracach budowlanych z zakresu prac:

- ziemnych,

- brukarskich,

- ciesielskich,

- zbrojarskich,

- betoniarskich,

- stolarskich.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na warunkach brytyjskich (kontrakt brytyjski)

• Stała praca na dłuższy okres

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez pracodawcę

• Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

• Kontakt do polskich koordynatorów na miejscu

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny!

• Doświadczenie w pracy na budowie

• Gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz

• Preferowani absolwenci zawodowych szkół budowlanych